Primo Inwestycje na Święta

20120123_IMG_5368Wielkimi krokami zbliżamy się do dość powszechnie obchodzonych w Polsce Świąt Bożego Narodzenia, po których oddajemy się w większości i bez względu na wyznanie – sylwestrowym szaleństwom. Dla wszystkich tych, którzy zostawili decyzję o świątecznym wypoczynku poza domem na ostatnią chwilę, mam złą wiadomość – z ręką na sercu i w oparciu o dane statystyczne Lion’s Bank informuję, że 80 % nieruchomości i apartamentów pod wynajem zostało już zarezerwowane.

20120125_IMG_5451Pomimo, jak na razie bez śnieżnej zimy – górale i wszyscy właściciele nieruchomości w Zakopanem i okolicach zacierają ręce – bo to ich głównie dotyczą statystyki. Kolejny już rok udowadnia, że ani nasze polskie morze, ani piękne Mazury nie są w stanie konkurować w tym okresie z Zakopanem i jego okolicami.

Na podstawie danych z portali rezerwacyjnych firmy Primo Nieruchomości, tj. goralpoleca.pl oraz apartamentyzakopane.pl, mogę tylko potwierdzić trafność wyników badań przeprowadzonych przez Lion’s Bank oraz dodatkowo rozczarować poszukujących miejsc noclegowych na ostatnie grudniowe noce – niemal wszystko już wynajęte i to od połowy listopada!

 

20120213_DSC00443_panoramav12015 rok był początkowo zagadką dla rynku nieruchomości wakacyjnych w Polsce, inwestorzy byli bardzo zachowawczy zwłaszcza wobec polityki bankowej, ale jak czas pokazuje boom utrzymał się do końca. Zatem wszyscy, którzy mają już za sobą pierwszy krok – tj. zakup apartamentu pod wynajem oraz w tym wypadku kilku-miesięczną współpracę z nami – śpią spokojnie. Pozostali – których apartamenty, jeszcze nie zostały wynajęte, mogą pozwolić sobie na dodatkowy powód
do zadowolenia – niewielki zasób dostępnych noclegów powoduje, że średnia stawka za dobę spędzoną w apartamencie w Zakopanem ulegnie wyśrubowaniu.

20120213_DSC00443_panoramav1Podsumowując – nawet spóźniony klient zostanie obsłużony wg najwyższych standardów, do kieszeni inwestora spłyną tak pożądane procenty z zainwestowanych w apartament finansów, infrastruktura zakopiańska przeżyje kolejne oblężenie obdarowując turystów wszystkim co najlepsze, a my – Primo potwierdzimy po raz kolejny, że znamy się doskonale na swojej pracy i warto z nami współpracować. Zatem na nowy rok, życzenia w formie przekazu dla wszystkich : „Kup – Wypoczywaj – Zarabiaj!”