NOWOROCZNE POSTANOWIENIA GODNE REALIZACJI

Przebrzmiały już echa sylwestrowej nocy, życzenia spełnienia marzeń składane przez przyjaciół podczas wspólnej zabawy, z głowy wyparowały ostanie bąbelki północnego szampana. Teraz czas na zderzenie z rzeczywistością.

Czas realizacji noworocznych postanowień. Każdy ma swoje – mniejsze, większe, czasami jest to rewolucja życiowa, a czasem małe przemeblowanie mieszkania. Ostatecznie ich skala nie ma znaczenia – ważne by osiągnąć cel i od tych życzeń zaczynamy pierwszy tegoroczny wpis na blogu. Wszystkim naszym czytelnikom, klientom i współpracownikom PRIMO szczere: „Szczęśliwego 2016 Roku, realizacji zamierzeń, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym i by luksus stał się Waszym bliskim przyjacielem”.

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Czas wprowadzić Noworoczne postanowienia w życie!

By na życzeniach nie poprzestać, wypada zrobić małe wprowadzenie w nowy – branżowy – rok… a myśl słów piosenki grupy Piersi – „będzie się działo”!
Nasza firma oprócz już realizowanych inwestycji tj. Apartamenty pod Giewontem, Polana Szymoszkowa, Pod Skocznią, zaprezentuje niezwykle atrakcyjną nieruchomość – jak zawsze z najwyższej półki i w rewelacyjnej lokalizacji, a to dopiero początek! Szczegóły – niebawem.
Śledźcie czujnie nasze strony internetowe, bo może warto w tym roku podjąć odważne decyzje o inwestycjach w nieruchomości luksusowe lub dla tych, którzy już są w posiadaniu apartamentów – rozważyć zakup kolejnego.

Badania wskazują, że Polacy kupują coraz więcej mieszkań w cenach po kilkanaście tysięcy złotych, a w ciągu kilku lat wartość transakcji za luksusowe apartamenty w Polsce przekroczy 500 mln zł.. 2015 rok był naprawdę udany na rynku nieruchomości, czy 2016 mu dorówna, a może okaże się lepszy?

Polacy się bogacą, chcą mądrze i trafnie spożytkować zarobione pieniądze. Ekskluzywne apartamenty są jedną z lepszych możliwości, zwłaszcza jeżeli znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji. Taki apartament może okazać się „kurą znoszącą złote jaja” w przyszłości, kiedy jego wartość dodatkowo wzrośnie.

W tym roku nie zabraknie takich „perełek”. Jest popyt i dlatego wciąż jest podaż, deweloperzy prześcigają się w ofertach, by móc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Odchodzą od schematów, dbają o szczegóły, wyszukują możliwie najlepsze lokalizacje – nie boją się włożyć w to swoich środków finansowych, bo wiedzą, że w Polsce rynek nieruchomości luksusowych jest wciąż młody i rozwojowy, a zainteresowanych zakupem – nie zabraknie. Wniosek zatem nasuwa się sam – jest jeszcze wiele do zrobienia.

Panorama Kościelisko to obiekt zlokalizowany z pobliżu stoków Szymoszkowa oraz Witów Ski.

Panorama Kościelisko to obiekt zlokalizowany z pobliżu stoków Szymoszkowa oraz Witów Ski.

Luksusowe apartamenty Sienkiewicza 12

Sienkiewicza 12 to spektakularny budynek położony bezpośrednio przy Równi Krupowej, w pobliżu Parku Wodnego i Krupówek!

Apartamenty pod Giewontem

Luksusowe Apartamenty pod Giewontem oferują całoroczny dostęp do zewnętrznego SPA oraz kompleksu saun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nawiązując zatem do życzeń – nie poprzestawajmy na realizacji jednego noworocznego założenia, mamy o wiele większe możliwości do wykorzystania, to nie zawsze musi być „american dream” – warto zrealizować polski sen o „przyjacielu luksusie”, pewnie jak podczas wprowadzania najdrobniejszych zmian, potrzebna będzie mobilizacja sił, samozaparcie, konsekwencja ale pamiętajmy – małe sukcesy- mała radość, duże sukcesy – ….. !! Już to czujecie?! Powodzenia!