Kominek – estetyczne źródło ciepła

29012016_ap_77

Apartament Grand Royal

Każdemu, kto śledzi nasze strony internetowe, facebook’a oraz blogi – inwestycja Apartamenty Pod Giewontem nie jest obca. Do tej pory pokazywaliśmy wspaniale zaprojektowane i urządzone wnętrza oraz zachęcaliśmy do skorzystania z atrakcji w postaci zewnętrznego SPA. Dzisiaj przedstawię Państwu kolejną ciekawostkę dotyczącą właśnie tego miejsca. Na pewno zainteresuje wszystkich, którzy uważają,
że kominek jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia apartamentu oraz aspektem, który dodatkowo zadziała jak magnez na przyszłych najemców.

_MG_5046Dla przypomnienia – Apartamenty Pod Giewontem to świeża, bo oddana do użytku zaledwie kilka miesięcy temu inwestycja. Na rzeczoną „świeżość” składa się nie tylko czas oddania, ale także podejście konstrukcyjne i projektowe zastosowane w budynku. Zespolenie ze sobą elementów naturalnych i nowoczesnych takich jak kamień, metal i szkło pozwoliło na osiągnięcie spektakularnego efektu wizualnego, a zastosowanie rozwiązań w postaci np. przesuwnych drzwi balkonowych prowadzących do dużych tarasów jest majstersztykiem praktyczności.
Detalem na który dzisiaj zwracam oczy obserwatorów są kominy. Często, osoby zainteresowane zakupem apartamentów przyglądając się budynkowi z zewnątrz zadają pytanie o ilość kominów. Rzeczywiście – jest to jeden z bardziej rzucających się w oczy elementów dachu. Pięknie wkomponowane – tworzą coś w rodzaju metalowej rzeźby wzbijającej się wysoko ku górze. Apartamentów w inwestycji jest 35, a każdy
z nich wyposażony został w indywidualną instalację kominową z wyprowadzeniem na dach, tak by właściciele mogli umieścić w przestrzeni apartamentu elegancki kominek. Instalacja tego rodzaju nie tylko jest legalna, ale też w pełni bezpieczna w użytkowaniu – na co koniecznie należy zwracać uwagę zanim podejmie się decyzję o zakupie. Niestety wielu deweloperów korzystając z niewiedzy lub braku uwagi kupujących – przemycało w swoich inwestycjach instalacje łączone, co w dalszym użytkowaniu okazywało się dość problematyczne.

apartament-kozi-wierch

Apartament Kozi Wierch

Wróćmy jednak do Apartamentów Pod Giewontem i możliwości jakie daje nam ta inwestycja. Często decydując się na zakup apartamentu rozważamy jego powierzchnię oraz możliwość jej praktycznego zagospodarowania tak by zwrot z inwestycji był dla nas optymalny. Każdy metr kwadratowy spełnia ściśle określone funkcje, ale również powinien na siebie „pracować”.

apartament-morskie-oko

Apartament Morskie Oko

apartament-gerlach (1)

Apartament Gerlach

 

 

 

 

 

 

 

Kominek w stylowo zaprojektowanymi urządzonym wnętrzu jest na pewno dodatkiem, który przywołuje pozytywne skojarzenia wypoczynku, ciepła, wina, domowej atmosfery, romantycznego klimatu. Ponadto łączy walory estetyczne i praktyczne, a jego eksploatacja jest dość tania. Warto zatem rozsądnie rozważyć wykorzystanie stworzonej nam przez dewelopera Apartamentów Pod Giewontem- możliwości posiadania tego niezwykle pięknego elementu wnętrza.


Wszystkie informacje dotyczące wynajmu apartamentów w tej inwestycji znajdziecie na stronie: www.apartamentygiewont.com