REGLE – WYPOCZYNEK BARDZO INDYWIDUALNY

SGA_9424 SGA_9419

W dzisiejszym blogu przybliżę Państwu inwestycję, która dla mnie osobiście jest wyjątkowa. Pierwszy raz zetknęłam się z nią ponad 3 lata temu. Pracowałam wówczas przy sesji zdjęciowej, która miała zaprezentować budynek i wnętrza z jak najlepszej strony. Praca na planie trwała wówczas bardzo długo, musieliśmy ją podzielić na kolejne etapy tak by pokazać gotowe apartamenty, budynek z zewnątrz, otoczenie oraz wykonać ujęcia z modelami. Jedno co utkwiło mi w pamięci po tamtym dniu – to orzeźwiający zapach lasu i cisza.

SGA_0047 (1)

SGA_9457

DSC_0171_1

Rezydencja Regle to kompleks usytuowany u stóp Giewontu, w niedalekiej lokalizacji od Krupówek, prowadzi do niego niepozorna uliczka, która swój bieg kończy tuż przed bramą wjazdową na posesję Regli. Na niewielkim terenie deweloper umieścił dwa budynki. Pierwszy z nich – apartamentowiec wyglądający jak nowoczesny góralski dom większych gabarytów, kryje wewnątrz 5 obszernych mieszkań. Budynek zachęcająco wita gości pięknymi schodami rozwidlającymi się na dwie strony w kształcie półkola. Po przejściu przez główne drzwi naszym oczom ukazuje się jasna klatka schodowa prowadząca do poszczególnych mieszkań na parterze oraz piętrach. Cały wewnętrzny ciąg komunikacyjny zaprojektowany został w sposób umożliwiający łatwe przemieszczanie się pomiędzy mieszkaniami, placem zabaw za budynkiem, a SPA usytuowanym w przyziemiu. Kompleks rekreacyjny z którego mogą korzystać goście złożony jest z obszernej sali telewizyjnej, kominka, wygodnej sofy, a w dalszej części jacuzzi i sauny – całość przystosowana do przyjęcia gości jednego apartamentu. Na pewno zaskakującym elementem jest styl wyposażenia całości – zarówno poszczególne mieszkania jak i kompleks SPA są stosunkowo nowoczesne, co niekoniecznie sugeruje zewnętrzna elewacja nawiązująca do tradycyjnych góralskich obiektów. Jak wspomniałam na działce znajduje się jeszcze jeden budynek – mniejszy i pozornie oddalony architektonicznie od głównych Regli. Jest to drewniana willa o wielu przeszkleniach i przepięknym drewnianym tarasie otoczonym przez pobliski las. Dom tylko pozornie jest mały, a tak naprawdę przystosowany jest na przyjęcie kilkunastoosobowej grupy przyjaciół w komfortowych warunkach.

_8455076999

_0838806893Unikalność tego miejsca jest poniekąd jego zaletą. Kameralny, pięknie wkomponowany w niepozorne otoczenie stanowi przeciwieństwo wielu najnowszych inwestycji. Nie jest to miejsce, które trafi do „mas”, za to doceni je klient wymagający, dla którego prywatność i cisza stanowią największą wartość podczas wakacyjnego wypoczynku. Pod względem inwestycyjnym jest wręcz idealny, nie konkuruje z dużymi apartamentowcami, posiada świetnie przygotowaną strefę rekreacji, atrakcyjne wyposażenie, znajduje się w pięknej lokalizacji – wszystkie te cechy są gwarantem dobrej stopy zwrotu, która nie osiągnęła jeszcze najwyższych możliwości. Od 3 lat obiekt działa w systemie wynajmu i generuje stopę zwrotu ok. 5% rocznie liczone już po odjęciu wszystkich kosztów, a potencjał miejsca daje możliwości do podniesienia jej o kolejne 1-2%.

Niedawno byłam tam ponownie – wspomnienia wróciły. Jak dla mnie obiekt pretenduje do tzw. „miejsc na ziemi”. Zainteresowani zakupem? Odsyłam na stronę inwestycji: http://www.primoinwestycje.pl/inwestycje/art-6,DLA%20INWESTORA%20-%20Rezydencja%20Regle%20.html