Zaawansowanie projektu – 40% – misja w toku!

Czy uważacie, że praca według planu, deadline-ów jest niemożliwa? Zapewne tak – każdy profesjonalista w swojej dziedzinie, pracuje po uprzednim ustaleniu zasad i czasu jaki ma na realizację zadań. To ważne! Ważne jest także, by do celu dążyć ze spokojem. I my w Primo potrafimy z przymrużeniem oka realizować poważne działania – uśmiechnąć się do siebie nawzajem i powiedzieć “damy radę”!

25_1 22_1
Jedna z obecnych misji nosi nazwę Apartamenty Pod Skocznią! Cel jest sprecyzowany – znaleźć nabywców na fenomenalne apartamenty w przyjemnej lokalizacji dlatego podnosimy poprzeczkę, przyspieszamy tempo i…działamy! Realizacja inwestycji przewidziana jest na październik 2016 roku, jeszcze niedawno stojąc przed budową obserwowaliśmy zaledwie szkielet budynku, a dziś? Na stronie www.apartamentypodskocznia.pl znajdziecie bieżące informacje o postępach, ale zapraszam do oglądania “na żywo”, najpierw – dla pełnego wyobrażenia – na Tadziaki, gdzie ten sam deweloper zrealizował przepiękną nowoczesną inwestycję Apartamenty pod Giewontem, a następnie 1,5 kilometra dalej na róg ulic Sabały i Seweryna Goszczyńskiego gdzie kolejna inwestycja rośnie w górę jak na drożdżach. Z przyjemnością realizujemy nasz kolejny cel – sprzedaliśmy już kilka apartamentów, ale to dopiero rozgrzewka. Dla wszystkich zainteresowanych tematem kusimy – wystarczy tylko 50,000 zł by zarezerwować jeden z apartamentów! Wszelkie warunki zakupu szczegółowo omawiamy podczas indywidualnych spotkań z klientami, a warto wspomnieć, że są wyjątkowo korzystne. Po wspomnianej wpłacie, pozostałą kwotę można uregulować przy końcowej umowie przeniesienia własności już po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.

lotnicze, sabaly wizualizacja

lotnicze, sabaly wizualizacja

Do dzieła! Zespół Primo pracuje na wysokich obrotach specjalnie dla Was. Chętnie potowarzyszymy, wyjaśnimy, pomożemy! Będziemy superbohaterami w filmie o zakupie bajkowej nieruchomości, który wyreżyserujecie osobiście – a swoją drogą ciekawe kto usłyszy słowa “and the Oscar goes to…..”?!
Życzymy uśmiechu nawet w poważnych sprawach! Pozdrawiamy dzisiaj z Apartamentów Pod Skocznią!