Apartamenty Pod Giewontem – jedyna taka Promocja!

Tego tematu nie trzeba przybliżać! Już wielokrotnie pisaliśmy na blogu i w różnych artykułach o zaletach jakie cechują Apartamenty Pod Giewontem. Wzorcowa pod względem pomysłu, projektu i wykonania inwestycja zyskuje natychmiastowe uznanie każdego, kto oglądał ją „na żywo”. Mieszkania sprzedają się w szybkim tempie, a ich nowi właściciele chcąc równać do doskonałego anturażu dbają, by wykończenia wnętrz pasowały i były co najmniej tak piękne jak części wspólne, zewnętrzna elewacja i otoczenie budynku.

Apartamenty pod Giewontem

Apartamenty pod Giewontem

Dla tych którzy nie czytali wcześniejszych blogów lub nie zdążyli jeszcze zapoznać się z tą inwestycją zapraszam gorąco na naszą stronę www.primoinwestycje.pl lub bezpośrednio na www.apartamentypodgiewontem.pl. Tam znajdziecie szczegółowe informacje przepięknym, mieszczącym 35 apartamentów – budynku. Zapewne urzeknie Was design zewnętrzny i jego jakość – połączenia najwyższej klasy kamienia, metalu i szkła w sposób nowoczesny, a jednocześnie nawiązujący do tradycyjnego klimatu Zakopanego. Metalowe – wijące się na dachu kominy, zapewniają każdemu z apartamentów oddzielnie możliwość zamontowania kominka. Zastosowanie dużych okien i przesuwnych drzwi balkonowych i tarasowych oraz okna dachowe to gwarancja doskonałego doświetlenia wnętrz. Przynależące do każdego z mieszkań obszerne tarasy zapewniają prywatną przestrzeń również poza wnętrzem apartamentu. Budynki są 4 – piętrowe stąd dla wygody osadzenie w ich wnętrzach przeszklonych – designerskich wind. Parking podziemny bezpośrednio pod inwestycją specjalnie dla gości i mieszkańców. No i oczywiście hit- czyli zewnętrzne całoroczne SPA z jacuzzi z ciepłą wodą termalną oraz sauna.

ap04_AG_koncepcja1_render1ap04_AG_koncepcja1_render7ap04_AG_koncepcja1_render5
Główny wykonawca projektu chce dodatkowo rozgrzać atmosferę i zaproponować coś więcej ponad standardy. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy cierpią z powodu braku czasu lub co najmniej cierpliwości przedstawia gotowe rozwiązania i to w promocyjnej cenie. Oddaje do Państwa dyspozycji 4 w pełni wyposażone mieszkania! Słowo „oddaje” jest tu jak najbardziej na miejscu – bo cena za metr kwadratowy tych pięknych wnętrz wynosi zaledwie 13 tysięcy złotych brutto! Mieszkania są gotowe do wynajmu! Nic prostszego – kup – wynajmuj! Idealna propozycja dla konkretnych i zdecydowanych! Można zobaczyć na załączonych wizualizacjach, że apartamenty to pomysł kompletny i optymalny – dwie zamknięte sypialnie, stylowa łazienka, aneks kuchenny plus duży i przestronny salon w formie open space utrzymane w eleganckiej, nie przytłaczającej stylistyce, projektowane dla komfortu i wygody mieszkańców. Wnętrza wszystkich czterech apartamentów łączą ze sobą elementy postarzane, a jednocześnie uzupełnia je nowoczesny design. Unikatowe, jedyne w swoim rodzaju dębowe podłogi oraz autentyczne wiekowe deski użyte we wnętrzach widocznie kontrastują z ekskluzywnymi i nowoczesnymi elementami takimi jak lampy. Wszystkie meble w poszczególnych apartamentach zrobione są na zamówienie – co jednocześnie daje gwarancje stuprocentowego trafnego dostosowania ich do przestrzeni mieszkań. Oczywiście nie zapominamy o dużych przeszkleniach – które zapewniają nie tylko przepiękne widoki, ale także dopieszczenie światłem wnętrza w każdym zakątku. Często mówimy, że diabeł tkwi w szczegółach i ta zasada znalazła zastosowanie – elementy dekoracyjne, tkaniny, czy pozostałe materiały cechuje wysoka klasa i gatunek, a wszystko po to by dodatkowo podkreślić prestiż całej inwestycji.

ap04_AG_koncepcja1_render9 ap04_AG_koncepcja1_render10 ap04_AG_koncepcja1_render12

W tej cenie zawarte jest miejsce postojowe na zewnątrz budynku oraz dla mieszkania na parterze – uroczy ogródek z bujną i zróżnicowaną zielenią! Zaskoczeni?! Ja – owszem i to bardzo pozytywnie! Dlaczego akurat te mieszkania – dlaczego promocyjnie i bardzo atrakcyjnie? Inwestor powoli rozpoczyna sprzedaż apartamentów w swojej drugiej i nie ostatniej inwestycji w Zakopanem. Doskonale rozumie co znaczy lojalność i zadowolenie klienta, a chcąc zadbać o każdy szczegół swoich działań włącznie z doskonałą opinią wśród nabywców wychodzi naprzeciw wszystkim którzy jeszcze wahają się z podjęciem decyzji. Pokazuje, że optymalny dobór wielkości mieszkania, jego atrakcyjne wykończenie i kilka istotnych drobiazgów jak ogródek czy miejsce postojowe – mają olbrzymi wpływ na całokształt i przekładają się na częsty wynajem mieszkania przez turystów, a co za tym idzie szybszy zwrot zainwestowanego weń kapitału! Inwestor zamienia się na chwilę we właściciela apartamentu, “wchodzi w jego skórę” by rozpoznać sytuację z innej perspektywy – genialne, nieprawdaż?! To bardzo nowatorskie postępowanie świadczące jednocześnie o pełnym zaangażowaniu.

ap04_top

Zatem jeśli jesteście zauroczeni inwestycją z magicznym designem opartym na szkle, metalu i kamieniu, wykonaną z najlepszych materiałów, z całorocznym zewnętrznym spa, prestiżową lokalizacją – to promocja w Apartamentach Pod Giewontem jest adresowana do Was! Spieszcie się to tylko 4 mieszkania!