Domy na sprzedaż Zakopane – zobacz ofertę

Drodzy Państwo, przed ekran monitora zapraszam dzisiaj szczególnie – inwestorów – szczęśliwych posiadaczy dużej rodziny. Oczywiście do zapoznania się z ofertą zachęcam również pozostałych – bez wyjątku! Ze względu jednak na specyfikę obiektów jestem przekonana, że temat przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy lubią klimat ogniska domowego, prywatnej przestrzeni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i są w stanie zapełnić ją dzięki licznej rodzinie, ewentualnie grupie przyjaciół.

Ene…, due…, rabe…”

Przedstawiam Państwu trzy oferty inwestycyjne Primo, których dobór nie jest przypadkowy. Otóż, łączy je na pewno wspólny mianownik – są to wille – zamiennie nazwane chatami, domami, domkami, rezydencjami. Myślicie czasem o domku w Zakopanem, który dla Waszej rodziny będzie wakacyjnym azylem, a na co dzień stanie się źródłem dochodu? Jeśli tak to kontynuuję! Zapewniam, że po bliższym zapoznaniu się z dzisiejszą ofertą, będziecie Państwo musieli posłużyć się dziecięcą wyliczanką, żeby podjąć decyzję i dokonać wyboru spośród Smrekowych Domków, Rezydencji Regle i domu położonego na granicy Kościeliska i Zakopanego.

Smrek – oznacza świerk”

SGA_9072

Smrekowe Domki

IMG_6868_69_70_71_72_73_74

Smrekowe Domki

Zacznijmy więc od pierwszej propozycji starannie przygotowanej przez prywatnego inwestora. Smrekowe Domki. Inwestycja o bajkowej lokalizacji, rzec można – i nie będzie to przesadą – z ganku dotykamy gór i nieba, a gdy spojrzymy w dół, u swych stóp mamy Zakopane! Piękna, wysoko położona działka w rejonie Kościeliska, a dokładniej Kierpcówki – Sztaszelówki, pozwala w pełni cieszyć się górskimi krajobrazami, ciszą i rześkim, czystym powietrzem. Inwestycja to 4 góralskie chaty wykonane z naturalnego drewna świerkowego i sosnowego, dzięki czemu wnętrza są ciepłe, zdrowe, ekologiczne i pachną lasem. Każda chata, a raczej willa to 185 m2 komfortowo wyposażonej powierzchni mieszkalnej, 3 poziomy, w tym garaż. We wnętrzach znajdziemy kuchnię z jadalnią, łazienkę, salon z kominkiem obudowanym ceramicznymi płytkami dzięki czemu jeszcze długo po wygaśnięciu ognia w pomieszczeniu będzie utrzymane ciepło, kilka sypialni z łożami małżeńskimi i pojedynczymi, taras widokowy zaopatrzony w zestawy wypoczynkowe, saunę. W sumie willa może ugościć jednorazowo nawet 10 osób. Dokoła sporo terenu zielonego, plac zabaw i domek grillowy dostępny przez cały sezon, którego duże palenisko zapewnia przyrządzanie równocześnie smakołyków dla wszystkich uczestników biesiady. Do centrum Zakopanego wystarczy przejechać 5 kilometrów, a najbliższe stoki narciarskie oddalone są zaledwie o 3 kilometry. W chwili obecnej oddane są dwie wille w zabudowie bliźniaczej, na ukończeniu jest trzecia z wydzielonymi 4 mieszkaniami. Oczywiście Smrekowe Domki objęte są naszym serwisem w zakresie wynajmu i działań marketingowych, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród turystów. Dla zainteresowanych cena za pięknie urządzony i w pełni wyposażony segment to tylko 1 250 000 zł, co w przeliczeniu na metraż daje nam niecałe 7 000 złotych! Przyznacie, że jak na Zakopane to niebywale atrakcyjna cena!

Dostojna rezydencja Regle”

SGA_0047

Rezydencja Regle

_6414537356

Rezydencja Regle

Pisałam już o tym magicznym miejscu. Jego wyjątkowość polega na połączeniu dwóch wydawałoby się niemożliwych do zestawienia cech – położenie w samym sercu Zakopanego, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy, spokoju i prywatności, w co wręcz trudno uwierzyć zakładając, że od Krupówek dzieli nas zaledwie 15-sto minutowy spacer, ok. 300 metrów do restauracji i sklepów, a nieopodal znajdują się znane szlaki górskie – do doliny Strążyńskiej i ścieżka pod Reglami. Koncepcją właściciela było stworzenie wyjątkowego miejsca, które otuli prywatnością swoich gości. Na terenie posesji usytuowano dwa budynki: główny – mieszczący 4 luksusowe przestronne i nowocześnie wyposażone apartamenty i strefę spa w przyziemiu – oraz kameralny 4 – kondygnacyjny domek w którym przygotowano nocleg dla 9 dorosłych osób oraz specjalne miejsca dla dzieci. Domek zbudowany został w stylu góralskim, jego niewątpliwym atutem jest przestronny taras wychodzący bezpośrednio na pobliski las. Wewnątrz znajdują się 4 sypialnie zamykane, a salon i przyziemie dają możliwość dodatkowego miejsca noclegowego. Łazienki, otwarta na salon kuchnia, piec kominkowy, bogate wyposażenie w sprzęt AGD i RTV – wszystko przygotowane na pobyt najbardziej wymagających gości. Budynek główny to kameralność i elegancja w jednym. Po przejściu przez frontowe drzwi do których prowadzą nas piękne szerokie schody, możemy bezpośrednio udać się do strefy SPA usytuowanej w przyziemiu, gdzie znajdziemy salę telewizyjną, kominek, wygodne sofy, dużą wannę z jacuzzi oraz saunę. Ze strefy SPA bezpośrednio możemy wyjść na ogród usytuowany za budynkiem. Tam też znajdziemy domek grillowy oraz plac zabaw dla najmłodszych. Przed budynkiem znajduje się strefa parkingu. Apartamenty w budynku głównym to nowoczesny, doskonale wyposażony nocleg dla maksymalnie 14 osób w mieszkaniu. W każdym z nich czekają na nas zamykane sypialnie z wygodnymi łóżkami, nowocześnie umeblowana kuchnia oraz salon, doskonałe wyposażenie RTV i AGD. Całość posesji to ogrodzony teren z bramą wjazdową na pilota, którym dysponują wyłącznie goście budynku. Potencjał wynajmu nie został tu jeszcze w pełni wykorzystany i przy odrobinie mobilizacji, wprowadzeniu drobnych zmian dekoracyjno – projektowych można osiągnąć świetne wyniki! 

Domy na sprzedaż Zakopane

Rezydencja Regle pozytywnie zaskakuje również ceną – po odjęciu wyposażenia i udziału w strefie spa – jest to ok. 7 500 zł za metr 2, przy czym mówimy tu już o cenach brutto! Właściciel umożliwia nam zakup poszczególnych mieszkań lub całości inwestycji, która w specjalnej dla Państwa promocyjnej cenie wynosi 4 250 000 zł! Jeżeli zdecydujemy się na zakup wyłącznie budynku głównego – bez Willi, co ze względu na osobno wydzieloną działkę nie stanowi żadnego problemu – wówczas cena wyniesie 2 999 000 zł! Mieszkania jak i drewniana willa wycenione zostały oddzielnie i tak: wartość 180 – cio metrowej willi to 1 490 000 zł, za mieszkania należy zapłacić kolejno: za 53 m2 – 604 200 zł, 78 m2 – 778 000 zł, 87 m2 – 866 000 zł, 106 m2 – 1 010 000 zł.

Willa na potrzeby własne”

143516690869-zdjcie 4

Willa na granicy Zakopanego i Kościeliska

143516692333-zdjcie 17

widok z Willi na granicy Zakopanego i Kościeliska

Trzecim prezentowanym dzisiaj obiektem jest willa o powierzchni niemal 300 m2, usytuowana na granicy Zakopanego i Kościeliska, na pięknej widokowej działce. Dojedziemy do niej nowo wyasfaltowaną drogą. Inwestycja młodziutka – bo zaledwie z wiosny 2015 r. i wybudowana przez inwestora na potrzeby własne. Obecnie podzielona jest na mniejsze apartamenty o wielkości 31 – 64 m2 w których czeka na nas kominek z płaszczem wodnym, a ogrzewanie przemyślane i zamontowane w systemie zapewniającym spore oszczędności w kosztach eksploatacji budynku. Chcąc przygotować inwestycję dla przyszłego nabywcy, jednocześnie pozostawiając mu możliwość samodzielnego decydowania o wykorzystaniu obszaru na działce, przygotowana jest instalacja pod montaż dużej altany z grillem, dodatkowo znajdzie się też miejsce na plac zabaw dla najmłodszych gości oraz miejsca parkingowe na 5-7 samochodów. W przyziemiu również istnieje możliwość połączenia pomieszczeń gospodarczych i stworzenia w nich np. sauny z grotą solną. Willa jest doskonałą alternatywą dla dużych projektów deweloperskich, a zarówno lokalizacja jak i ostateczne szlify nadane przez przyszłego nabywcę pozwolą na pełne wykorzystanie potencjału miejsca.

Cena tej pięknej nieruchomości wynosi jedynie 1 490 000 zł, co daje ok. 4 900 zł za m2, przy czym pamiętajmy, że willa wykończona jest „pod klucz” co sprawia, że jest doskonałą alternatywą dla projektów deweloperskich!

Wszystkie opisane obiekty znajdują się w ofercie Primo Inwestycje, a także na naszych portalach rezerwacyjnych. Dwa pierwsze są pod naszą opieką od lat i generują regularne przychody z wynajmu, trzeci jest perełką o sporym potencjale, który również zamierzamy wykorzystać. Jeżeli, któraś z inwestycji przypadła Państwu szczególnie do gustu lub chcielibyście dowiedzieć się o szczegółach związanych z z nią związanych oraz z samym zakupem, możliwością finansowania, czy też zarządzaniem późniejszym wynajmem – odsyłam na stronę www.primoinwestycje.pl oraz zachęcam do kontaktu telefonicznego.