Nasze ukończone inwestycje – cz. II

Zakopane to malownicze miasteczko otoczone zapierającymi dech w piersiach widokami na Tatry oraz wyjątkową florą oraz fauną okolicy. Przez lata cieszy się ono ogromną popularnością wśród turystów. Dzięki temu na rynku pojawiają się nowe obiekty noclegowe oferujące komfortowe pokoje gościnne, czy też luksusowe apartamenty. W dostępnej ofercie znajdziecie bardzo duży wybór przestronnych, w pełni wyposażonych apartamentów pod wynajem. W dzisiejszym tekście poruszymy temat naszych ukończonych inwestycji pod kątem inwestycyjnym.

Apartamenty pod Giewontem

Apartamenty pod Giewontem - wyjątkowy obiekt w centrum Zakopanego z zewnętrznym, całorocznym jacuzzi

Apartamenty pod Giewontem – wyjątkowy obiekt w centrum Zakopanego z zewnętrznym, całorocznym jacuzzi

Jednym z obiektów, który cieszy się bardzo dużą popularnością z całą pewnością są Apartamenty pod Giewontem. Piękny, luksusowy kompleks apartamentów położony jest w samym centrum Zakopanego. Wyjątkowa architektura zachwyca oko, a dodatkowe udogodnienia, którymi są sauna oraz zewnętrzne jacuzzi z wodą geotermalną przyciągają klientów. Zewnętrzne Spa, w skład którego wchodzi sauna fińska oraz duże zewnętrze jacuzzi o rozmiarach 4×3 m2, wykonane ze stali nierdzewnej, podłączone do źródła geotermalnego o stałej temperaturze 36 stopni czynne jest przez cały rok. Dzięki wykończeniu najwyższej jakości oraz oryginalnym wnętrzom samych apartamentów obiekt wzbudza zainteresowanie zarówno w sezonie jak i poza. Utrzymujące się wysokie obłożenie świadczy o tym, że apartamentowiec w pełni spełnia oczekiwania odwiedzających Zakopane turystów. Apartamenty, które znajdziemy w kompleksie utrzymane są w nowoczesnym stylu z licznymi elementami nawiązującymi do kultury regionalnej. Większość posiada dodatkowo kominki, które ocieplają wnętrza tworząc przytulną, ciepłą atmosferę. Te drobne elementy odgrywają dużą rolę dla szukających noclegu urlopowiczów. Od początku funkcjonowania obiektu zainteresowanie tymi wyjątkowymi mieszkaniami nie maleje. Inwestycja może również pochwalić się stałymi klientami, którzy planując swój upragniony wypoczynek decydują się wyłącznie na Apartamenty Pod Giewontem. Atrakcyjna lokalizacja, najwyższe wykończenie oraz strefa relaksu to z pewnością klucz do serc turystów z całej Polski.

Wnętrza apartamentów pod Giewontem

Wnętrza apartamentów pod Giewontem

Wnętrza apartamentów pod Giewontem

Wnętrza apartamentów pod Giewontem

Polana Szymoszkowa SKI Resort

Polana Szymoszkowa SKI Resort - nowy obiekt z widokiem na panoramę Tatr

Polana Szymoszkowa SKI Resort – nowy obiekt z widokiem na panoramę Tatr

Kolejną inwestycją, którą możemy się pochwalić jest nowo powstały obiekt Polana Szymoszkowa Ski Resort. Doskonała lokalizacja tuż przy popularnym stoku narciarskim Polana Szymoszkowa to z pewnością ogromny atut miejsca. Kompleks składa się z 3 wykończonych w najwyższym standardzie budynków, które swoją architekturą nawiązują do kultury regionalnej. Do jego budowy wykorzystano najlepszej klasy materiały. Dzięki licznym elementom drewnianym budynek w idealny sposób komponują się z otoczeniem, podkreślając charakter Podhala. Atrakcyjnej lokalizacji budynku gwarantuje niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr. Do dyspozycji gości przygotowane zostały luksusowe apartamenty wykończone w najwyższym standardzie. Wysokiej jakości sprzęty oraz komfortowe umeblowanie zapewniają udany wypoczynek. Urokliwe, przytulne wnętrza umilają każdą chwilę w gronie najbliższych. Tutaj również postawiono na niezastąpiony duet stylu nowoczesnego połączonego z licznymi elementami regionalnymi. Dzięki panującej różnorodności z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pomimo tego, że apartamentowiec został oddany do użytku kilka tygodni temu to już wzbudza duże zainteresowanie wśród turystów. Większość terminów świątecznych oraz sylwestrowych jest już zarezerwowanych. A zbliżające się wielkimi krokami ferie niosą za sobą ogrom pytań dotyczących obiektu. Malownicze widoki, dostępne na wyciągnięcie ręki oraz sąsiedztwo wyciągu narciarskiego do dla większość wybór numer jeden. Możemy śmiało założyć, że kompleks Polana Szymoszkowa Ski Resort będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem w przeciągu kilku następnych lat.

Wnętrza obiektów Polana Szymoszkowa SKI Resort

Wnętrza obiektów Polana Szymoszkowa SKI Resort

Apartamenty w obiekcie Polana Szymoszkowa SKI Resort

Apartamenty w obiekcie Polana Szymoszkowa SKI Resort