Nowa Inwestycja w Zakopanem – Apartamenty Wierchy

Z dumą przedstawiamy naszą nową inwestycję jaką są „Apartamenty Wierchy”. Nowość na Podhalu, która nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań góralskiej architektury, wykorzystując przy budowie drewno i kamień. Dzięki temu obiekt idealnie oddaje klimat regionu. Pieczę nad projektem budynków miał podhalański oddział Towarzystwa Opieki nad Zabytkami, który udzielił wielu pomocnych wskazówek, aby inwestycja powstała w stylu nawiązującym do tradycyjnych rezydencji mieszkalnych okresu witkiewiczowskiego.

Apartamenty Wierchy – wizualizacja budynku

Apartamenty Wierchy to zespół trzech budynków łączący kilkadziesiąt wyjątkowych lokali mieszkaniowych ze strefą relaksu, gdzie znajdziemy zewnętrzny, całoroczny basen z wodą geotermalną (36-38 st.C), sauny, kilka jacuzzi czy zewnętrzną siłownię oraz ogólnodostępna narciarnię. Z myślą o rodzinach z dziećmi zaprojektowane zostały plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce na grilla i ognisko. „Wierchy” zlokalizowane są w niedalekiej odległości od Doliny Strążyskiej, skąd wychodzą szlaki górskie, między innymi na Giewont. Położenie inwestycji z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gór, ponieważ z większości apartamentów rozpościera się niesamowity widok na Tatry ze Śpiącym Rycerzem na czele. Cisza i otoczenie przyrody pozwolą nam się odprężyć.

Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomoc renomowanego biura projektowego wraz z nadzorem wykończenia przez rzetelne i sprawdzone ekipy budowlane. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania pod klucz wedle własnego projektu. Dodatkowo jest możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Apartamenty Wierchy – wizualizacja budynku

Dodatkowym atutem naszej firmy jest współpraca w zakresie wynajmu krótkoterminowego. Posiadamy bogate doświadczenie w wynajmie apartamentów dla turystów. Możemy poszczycić się ogromnym zainteresowaniem gości jak i właścicieli, którzy powierzają nam swoje mieszkania. Dowodem na to są tysiące zrealizowanych rezerwacji, bogata baza powracających Gości oraz ponad 1000 000 odsłon rocznie serwisów z grupy Primo Nieruchomości.

Po zakończeniu procesu sprzedaży lokali w inwestycji „Apartamenty Wierchy”, domena internetowa www.ApartamentyWierchy.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne. Również będzie ona promowana w serwisie www.GoralPoleca.pl, która jest naszym portalem rezerwacyjnym, który z każdym rokiem zdobywa co raz większą rzeszę klientów.

Zakończenie budowy inwestycji przewidziany jest na koniec II kwartału 2019 roku. Wszelkich informacji na temat sprzedaży apartamentów można uzyskać przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie inwestycji lub zadzwonić pod numer telefonu 18 521 38 30 lub (kom.) 883 663 036. W celu obejrzenia apartamentów na miejscu w Zakopanem, prosimy o kontakt telefoniczny 1-2 dni wcześniej, aby kompetentny przedstawiciel działu sprzedaży oprowadził Państwa po budowie.

Apartamenty Wierchy – działka

Serdecznie Zapraszamy!