Nowa Inwestycja – Słoneczna Rezydencja

Zakopane uchodzi za stolicę polskich Tatr. Co roku przybywa tutaj wielu turystów, którzy pragną odpocząć w otoczeniu natury. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, tworzymy nową inwestycję – Słoneczną Rezydencję.

Obiekt znajdować się będzie nieopodal Doliny Strążyskiej, skąd dalej wysoko w góry prowadzą najpiękniejsze szlaki tatrzańskie. Znakomita, zaciszna lokalizacja, a jednocześnie blisko do centrum Zakopanego sprawia, że jest to idealny wybór. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, restauracje, a na słynny deptak Krupówki spacerek zajmuje około 15 minut. Śpiący Rycerz górujący nad Słoneczną Rezydencją to kolejny atut inwestycji, ponieważ z większości lokali rozpościera się widok właśnie na niego.

Sam obiekt posiadać będzie pięć kondygnacji, gdzie na najniższej znajdziemy podziemną, przestronną halę garażową z wieloma pomieszczeniami gospodarczymi. Następnie piętra z lokalami mieszkalnymi, które będą bardzo dobrze doświetlone ze względu na duże przeszklenia.
Dużym plusem inwestycji jest przewidziana budowa strefy relaksacyjnej. Tutaj znajdować się będą zewnętrzne jacuzzi, które będzie dostępne przez cały rok również z domkiem posiadającym saunę, wiata grillowa oraz duży drewniany, wypoczynkowy taras, na którym będzie można odpocząć w słoneczne dni na leżakach.

Słoneczna Rezydencja – wizualizacja budynku

Co więcej, przy budowie Słonecznej Rezydencji będą używane naturalne lokalne surowce takie jak drewno i kamień, a w połączeniu z dużymi oknami będą idealnie współgrać. Budynek będzie mocno nawiązywał do architektury góralskiej, ale z nowoczesnymi detalami. W projekcie jest zapewnione ekonomiczne oraz ekologiczne ogrzewanie geotermalne, bardzo dobre docieplenie, a także wyciszenie budynku.

Słoneczna Rezydencja – rekreacja wokół budynku

Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Jest jednak możliwość wykończenia mieszkania pod klucz według własnej aranżacji. Służymy również pomocą renomowanego biura projektowego wraz z nadzorem wykończenia przez rzetelne i sprawdzone ekipy budowlane.

Kup – Wypoczywaj – Zarabiaj

Korzystając z usług naszej firmy mogą powierzyć nam Państwo również opiekę nad wynajmem krótkoterminowym swoich apartamentów. Posiadamy bogate doświadczenie w wynajmie luksusowych apartamentów dla turystów. Dowodem na to są tysiące zrealizowanych rezerwacji, bogata baza powracających Gości oraz ponad 1 000 000 odsłon rocznie serwisów grupy Prim Nieruchomości.

Po zakończeniu procesu sprzedaży lokali w inwestycji „Słoneczna Rezydencja”, domena internetowa www.SlonecznaRezydencja.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne. Również będzie ona promowana w serwisie www.GoralPoleca.pl, która jest naszym portalem rezerwacyjnym, który z każdym rokiem zdobywa co raz większą rzeszę klientów. Równolegle strona ta będzie promowana na portalu www.ApartamentyZakopane.pl, który ma bardzo duży budżet na kampanie AdWords na frazy typu: apartamenty Zakopane, apartament Zakopane, itp..

Wszystkich chętnych, którzy pragną zakupić inwestycję zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży pod numerem telefonu 18 521 38 50 lub mailowo: sprzedaz@primonieruchomosci.pl.